Вчені не перший рік говорять про важливість здорового сну для нашого організму. Як з’ясувалося, цей фактор також відіграє чималу роль в успішності школярів і студентів.

Фахівці провели експеримент серед учнів Массачусетського технологічного інституту (MIT). Їм видали фітнес-браслети, щоб відстежити, як активність студентів пов’язана з їх успішності. На подив дослідників, експеримент не показав ніякої залежності між заняттями спортом і успіхами дітей у навчанні. При цьому виявився інший несподіваний зв’язок.

Так, чим довше і міцніше учень спав протягом навчального року, тим краще це позначалося на його успішності. При цьому важливо було не просто добре виспатися перед іспитом, щоб отримати позитивну відмітку, а саме мати повноцінний сон протягом року.

Читайте також:  Лікар назвала незвичайний спосіб вибрати ідеальне взуття без примірки

Також вчені виявили, що на хороші оцінки впливає і той час, коли учень відходить до сну. Так, наприклад, якщо молоді люди регулярно вирушали спати після другої години ночі, то незабаром їх успішність починала падати, пише науковий журнал в журналі Science of Learning.

Джерело: МедікФорум