ГоловнаНовини Здоров'яВчені розповіли, як недолік сну впливає на оцінки студентів

Вчені розповіли, як недолік сну впливає на оцінки студентів

Вчені не перший рік говорять про важливість здорового сну для нашого організму. Як з’ясувалося, цей фактор також відіграє чималу роль в успішності школярів і студентів.

Вчитись

Фахівці провели експеримент серед учнів Массачусетського технологічного інституту (MIT). Їм видали фітнес-браслети, щоб відстежити, як активність студентів пов’язана з їх успішності. На подив дослідників, експеримент не показав ніякої залежності між заняттями спортом і успіхами дітей у навчанні. При цьому виявився інший несподіваний зв’язок.

Так, чим довше і міцніше учень спав протягом навчального року, тим краще це позначалося на його успішності. При цьому важливо було не просто добре виспатися перед іспитом, щоб отримати позитивну відмітку, а саме мати повноцінний сон протягом року.

Читайте також:  В Індії назвали терміни появи вакцини проти COVID-19

Також вчені виявили, що на хороші оцінки впливає і той час, коли учень відходить до сну. Так, наприклад, якщо молоді люди регулярно вирушали спати після другої години ночі, то незабаром їх успішність починала падати, пише науковий журнал в журналі Science of Learning.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News