Ви стали помічати втрату інтересу до інтимних радощів? Цілком можливо, що причиною цього є неправильний вибір продуктів харчування.

Алкоголь. Хоча більшість людей вважають, що алкоголь допомагає їм у сексі, в довгостроковій перспективі він може вплинути на статевий потяг негативно. Вживання занадто великої кількості алкоголю народжує еректильну дисфункцію. Спиртне також знижує вироблення тестостерону.

Смажена їжа. Вона шкідлива і для здоров’я, і для лібідо. Трансжири, що містяться в смаженій їжі, можуть збільшувати аномальне виробництво сперматозоїдів у чоловіків і викликати безпліддя або порушення вагітності у жінок.

Кава. Цей популярний напій дає додаткову енергію, але кофеїн також може мати негативний вплив на сексуальне життя. Підвищене занепокоєння і тривожність призводять до зниження лібідо і навіть впливають на загальний стан здоров’я.

Консерви. Коли справа стосується здоров’я, вживання консервованих продуктів-погана ідея. Вони містять BPA-хімічну речовину, яка була пов’язана з такими проблемами зі здоров’ям, як серцево-судинні захворювання та діабет другого типу. Багато консервів мають високий рівень натрію, який може зменшити приплив крові до важливих для сексу частин тіла.

Перероблені продукти. Вони позбавляють організм основних інгредієнтів, необхідних для сексуального здоров’я. Вживання великої кількості перероблених продуктів без достатнього числа білків і жирів може привести до різних проблем, включаючи еректильну дисфункцію. Якщо ви хочете вести здорове статеве життя, потрібно дотримуватися здорового харчування, рекомендує The Health Site.