Хороший сон сприяє зміцненню імунної системи, що важливо для запобігання коронавірусної інфекції COVID-19. Щоб засипати швидко і спати міцно, включіть в раціон певні продукти, наприклад, горіхи, молоко, ківі.

Якісний сон тривалістю мінімум 7 годин, сприяє виробленню імунних клітин, відомих як Т-клітини, які є «вбивцями» збудників хвороб, що проникають в організм. Так що, якщо у вас є труднощі із засипанням або ваш сон занадто чуйний і не дуже хороший, зверніть увагу на наступні продукти.

Мигдаль. Містить високі дози мелатоніну, що допомагає організму краще регулювати цикли сну і неспання. Також в ньому сконцентрована велика кількість магнію і кальцію – мінералів, що забезпечують м’язове розслаблення і швидке настання сну.

Читайте також:  Через забруднене повітря підвищується ризик розвитку депресії та тривоги

Молоко. Випивайте ввечері чашку теплого молока-це допомагає засипати без довгих роздумів. До складу продукту входять триптофан, кальцій, вітамін D, Мелатонін: всі перераховані речовини покращують якість сну.

Ківі. У ньому також присутні речовини, що допомагають добре спати. Дослідження показало, що люди, які їли ківі за годину до сну, змогли скоротити час, необхідний їм для засинання, а також зробили свій сон більш тривалим і міцним.

Ромашковий чай. Апігенін, флавоноїдна сполука, що зустрічається в ромашці, може діяти як снодійне. Незадовго до того, як відправитися в ліжко, корисно випити чашку теплого чаю.

Волоський горіх. Продукт також містить кілька сполук – які дають ефект розслаблення, заспокоєння, і покращують процеси сну, – зокрема, мелатонін, серотонін, магній.

Читайте також:  Хронічна втома може бути ознакою вродженої вади серця