Прихильники цієї дієти можуть тримати під контролем свою вагу, і при цьому, їсти безліч смачних продуктів.

Тривалість дієти: від 2 тижнів до 2 місяців

“Схил”: 5-7 кг за 2 тижні

Перш ніж вибрати собі дієту для схуднення, варто задуматися про причини виникнення надлишкової ваги. Що відбувається в організмі на фізіологічному рівні? Чому з’являються зайві кілограми?

У процесах енергообміну організм людини використовує, в основному, глюкозу. Вуглеводи, що потрапили в наш організм з їжею, розщеплюються в шлунково-кишковому тракті до глюкози і потрапляють в кров, де підтримується її певна концентрація.

При відсутності великих енергетичних витрат глюкоза не витрачається повністю. Частина її запасається у вигляді складного вуглеводу – глікогену, а частина відкладається у вигляді жирів, що і призводить до появи зайвих кілограмів. Чим швидше глюкоза надходить у кров, тим більша її кількість буде відкладена у вигляді запасів. Така ситуація виникає, коли людина їсть багато солодкого, борошняної їжі на зразок тортів і тістечок. Якщо ж у вашому раціоні мало продуктів, що містять прості вуглеводи, то глюкоза надходить у кров повільніше і витрачається, не приводячи до появи зайвої ваги.

Як працює Кремлівська дієта

Контролюючи кількість вуглеводів в їжі, можна підтримувати свою вагу в нормі. Саме за цим принципом «працює» Кремлівська дієта.Кремлівська дієта

“Кремлівська дієта є білково-рослинної системою живлення. Існує безліч версій її походження, але те, що за допомогою меню кремлівської дієти схуд не один десяток вітчизняних зірок та політиків – це факт.

Система кремлівської дієти повністю орієнтована на те, щоб, скоротивши прийом вуглеводів, змусити організм споживати внутрішні запаси енергії. Ці запаси, як ви розумієте, сконцентровані в жирових відкладеннях.

Кремлівська дієта – це дійсно відносно легкий спосіб скинути вагу, в основному тому, що, перебуваючи на цій дієті, можна їсти м’ясо і інші білкові продукти.

Дотримуючись цієї системи харчування можна перекушувати навіть після 8-9 вечора, але в межах встановленої норми », – розповідає лікар-дієтолог Алла Андрєєва.

Великий плюс цієї дієти в тому, що можна харчуватися досить різноманітно, не порушуючи при цьому постулатів дієти. У кремлівській дієті кожному продукту присвоюється умовна одиниця (у. о). Або вуглеводний індекс. Ви можете скільки завгодно їсти продукти з низьким індексом, але обов’язково потрібно обмежити вживання продуктів з високим у. о.

Тим, хто хоче схуднути, потрібно формувати своє меню так, щоб споживати близько 40 у. о в день. Число у. о – Це вміст вуглеводів у 100 г продукту. Прочитавши інформацію на упаковці продукту, ви можете зрозуміти, чи підходить він вам чи ні і в яких кількостях його можна вживати.

Рибу, м’ясо, яйця, сири можна їсти в необмежених кількостях. А ось хлібобулочні вироби, макарони, картоплю, всілякі солодощі доведеться виключити з раціону. Солодкі молочні продукти: сирки, йогурти теж на час варто прибрати з раціону. Багато балів за таблицею вуглеводної цінності і у солодких фруктів: бананів, інжиру, винограду, ананасів, тому під час дієти краще їсти несолодкі яблука, смородину, мандарини.

Як довго потрібно сидіти на дієті

Кремлівська дієтаНа кремлівську дієту можна сісти на кілька тижнів, а можна дотримуватися дієтичного меню кілька місяців. Тривалий варіант складається з трьох етапів. Перший етап – вхід – триває два тижні. У цей час споживання вуглеводів нижче 40 у. о. На другій стадії кількість вуглеводів повинно трохи зрости. Точна цифра індивідуальна для кожного, але приблизно вона повинна становити 40 у. о. Третя стадія – вихід – триває кілька тижнів і полягає в поступовому збільшенні кількості вуглеводів в раціоні до 60 у. тобто

Плюсом кремлівської дієти є можливість за рахунок підрахунку вуглеводів в раціоні харчування постійно контролювати свою вагу. До позитивних сторін такого харчування можна віднести і велику різноманітність продуктів, які можна вживати під час дієти, а значить, організм зможе отримувати з їжі потрібні вітаміни і мікроелементи.

Тим не менш, постійно харчуватися за правилами кремлівської дієтою не можна, так як вона побудована на обмеженні вуглеводів, а раціональне харчування, яке забезпечує наш організм усім необхідним, має на увазі досить великий відсоток вуглеводів в нашому меню.

Кому кремлівська дієта не рекомендована

Кремлівська дієта не підходить для підлітків і літніх людей, вагітних жінок, людей з проблемами шлунково-кишкового тракту та серцево-судинною системою, хворобами нирок і печінки.

Якщо ж у вас немає протипоказань і ви повні рішучості схуднути – починайте підраховувати у. о. продуктів, які їсте і налаштовуйтесь на отримання гарного результату.

Зразкове меню кремлівської дієти на тиждень:

День 1

Сніданок: Сир 150г, 2 відварені яйця, чай без цукру

Обід: Салат капустяний з маслом 100 г, смажена куряча грудка, 200 г

Вечеря: Помідор, відварене м’ясо, чай без цукру

День 2

Сніданок: Сир 150 г, морквяний салат 150г, кава без цукру

Обід: Відбивна 100г, суп овочевий, цвітна капуста відварна 150г

Вечеря: Запечена риба, капустяний салат 150г, горошок 150г, чай без цукру

День 3

Сніданок: Несолодкий сир 150г, яйця, фаршировані грибами, яблуко

Обід: Юшка, салат капустяний 150г, відварна яловичина 200г

Вечеря: Смажена курка 200 г, яблуко

День 4

Сніданок: Сир 100г, кава без цукру

Обід: Філе риби запечене з грибами 150 г, грецький салат

Вечеря: Відварна яловичина 200 г, цвітна капуста тушкована.

День 5

Сніданок: Салат овочевий з грибами 150 г, яєчня, кава без цукру

Обід: Котлети яловичі, салат з помідорів з оливками

Вечеря: Сир несолодкий 150 г, салат капустяний

День 6

Сніданок: Дві сосиски відварні, ікра кабачкова, чай без цукру

Обід: Риба смажена 200 г, салат з квашеної капусти

Вечеря: Яловичина запечена 150 г, кефір

День 7

Сніданок: Салат з пекінської капусти і курки, яєчня, чай без цукру

Обід: Курка гриль 200г, салат з помідорів.

Вечеря: Риба відварна 200 г, салат овочевий