Для боротьби з нежиттю нерідко використовуються сильнодіючі ліки, в той час як існують продукти, які допомагають позбутися від нього природним шляхом.

Зелений чай. Питво зеленого чаю може значно полегшити нежить. Він забезпечує організм флавоноїдами – речовинами з вираженою антиоксидантною, тобто протизапальною дією. Це може допомогти у зміцненні імунної системи і до того ж чай забезпечує теплом, що важливо для поліпшення самопочуття при нездужанні.

Продукти, багаті вітаміном С. Фінські вчені з Університету Гельсінкі прийшли до висновку, що вітамін С дійсно здатний скоротити період застуди. У людей, які отримували по 8 г аскорбінової кислоти, тривалість хвороби та її симптомів, включаючи нежить, скоротилася на 19%.

Читайте також:  Дієтологи назвали корисні продукти, які покращують стан крові

Мед. Вони має антибактеріальну дію, що допомагає при багатьох захворюваннях. Щоб швидше позбутися від нежиті, наприклад, що виник при синуситі, вживайте мед разом з теплим молоком або теплою водою.

Чорниця. Її ягоди входять в число продуктів, високонасичених найбільш активними антиоксидантами. Вживання чорниці ефективно стимулює роботу імунної системи, що прискорює одужання.

Часник і цибуля. Обидва мають антибактеріальні властивості, які борються з грипоподібними симптомами. Іноді зупинити нежить вдається, якщо в перший день, коли ще немає набряку слизової, вдихати фітонциди цибулі або часнику.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News