Зарубіжні фахівці розкрили 4 важливі сигнали-провісники передчасного старіння організму. У зв’язку з чим вкрай важливо розпізнати ці симптоми, щоб затримати небажаний процес.

Одним із ключових ознак передчасного старіння є той факт, що рани, забиття, синці на тілі стали гоїтися набагато довше. Можливо, що всьому виною цукровий діабет. У будь-якому випадку необхідно розібратися в причинах того, що відбувається. Наступна підказка тіла – людині стає важко переносити тяжкості, мова йде навіть про підняття пляшки з водою. Суть в тому, що сигнал-провісник вказує на втрату м’язової маси, що позначається на силі і витривалості.

Погіршення зору також має насторожити, що проявляється при читанні книг, листі, роботі за комп’ютером, використання гаджетів, що вказує на прогрес пресбіопії. Перевірити це нескладно, слід покласти будь-який надрукований текст перед очима, наприклад, газету, і виміряти мінімальну відстань, на якому чітко проглядаються слова. Нормою в молодому віці є 10 см. про зниження зорової здатності сигналізує помутніння зображення при 20-30 см.

Ще один привід для занепокоєння – надмірна вага в середній частині тіла. Ситуація ще гірше в тому випадку, якщо має місце зменшення обсягу м’язів в області стегон. Зарубіжні фахівці радять не впадати у відчай при виявлені ознаки передчасного старіння, справі здатні допомогти правильне харчування і регулярні фізичні вправи. Важливо розуміти і те, що так звані сигнали-провісники можуть мати відношення до інших медичних ситуацій.