Для повноцінного фізіологічного та інтелектуального розвитку дитині потрібно збалансоване здорове харчування. Ніколи не забувайте про ці продукти, які впливають на функціонал мозку, пам’ять і концентрацію.

Форель. Жирна риба на зразок форелі містить жирні кислоти Омега-3, які відіграють інтегральну роль у розвитку мозку дитини. Дослідження показують, що жирні кислоти підвищують концентрацію і уважність у дітей, які страждають від СДУГ. Непоганим варіантом будуть сендвіч з фореллю, приготований на основі цільнозернового хліба. Давайте його дітям в якості шкільного сніданку.

Яйця. Чудове джерело заліза, білка, жирів, вітамінів A, D, E і В12. Жовтки яєць містять холін-найважливіший нутрієнт для розвитку пам’яті. Домашній буріто з яйцями – корисна закуска для малюка перед походом в школу.

Арахісове масло. Містить вітамін Е – антиоксидант, що захищає нервові мембрани. У цьому маслі також є вітамін B1 або тіамін, корисний для дитячого мозку. Тут є глюкоза, що забезпечує дитину енергією. Ну а змушувати дітей їсти арахісове масло не потрібно – це їх улюблені ласощі.

Цільнозернові. Хліб та інші продукти з цільних злаків забезпечують дитячому організму глюкозу – основне паливо мозку і організму. У них також є вітаміни групи В, що грають важливу роль в підтримці здорової нервової системи. Включіть в раціон дитини цільнозерновий хліб і крекери.

Ягоди. Насичені вітаміном C та іншими антиоксидантами. Ягоди покращують пам’ять дітей, їх насіння містять жирні кислоти Омега-3, важливі для функціоналу мозку. Полуниця, вишня, чорниця або малина – все це чудові інгредієнти для смузі або здорових закусок. Можна додавати ягоди в йогурт або в пластівці для сніданку, пише The Health Site.