Відомий лікар-педіатр і телеведучий Євген Комаровський поспілкувався зі своїми підписниками в соцмережах і назвав лікарські препарати, які повинні бути в аптечці кожної людини.

На його думку, це засоби проти зневоднення, жарознижуючі препарати, судинозвужувальні краплі, сольові розчини. А ось що стосується конкретних захворювань, Комаровський порадив проконсультуватися з лікарем і не займатися самолікуванням.

У період пандемії коронавірусу медик жартома порадив запастися алкоголем.

– З противірусних для нормальної дорослої людини можна мати червоне вино і випити з коханою людиною 150-200 грамів перед сном. Точно не завадить. Буде нормально. Коньяк не більше 50 грамів, якщо самопочуття задовільне і нормальна температура. Тут же важливо настрій, процес. Я рекомендую так, інших противірусних тримати я не рекомендую, — сказав лікар.

Він нагадав, що відповідальність за здоров’я своє, своїх дітей і батьків кожен несе сам.

Раніше лікар і телеведучий Олександр Мясников розповів, які ліки слід викинути.

За його словами, вдома у більшості людей зберігаються антибіотики, вітаміни всіх видів, знеболюючі, сечогінні засоби і «пакетики» від грипу та застуди. Цей набір ліків лікар вважає безглуздим, так як здоровій людині вони не потрібні, а при серйозних проблемах слід приймати тільки те, що пропише лікар.