Багато речей можуть зробити наше обличчя червоним, включаючи сонячні опіки, прищі і припливи під час менопаузи. Ось 10 менш очевидних причин бачити червоне обличчя, коли ви дивитеся в дзеркало.

5 захворювань, які роблять обличчя надмірно червоним

Себорейний дерматит. Себорейний дерматит є поширеним захворюванням шкіри, яке викликає червону висип, яка часто з’являється на обличчі. Висип може змусити шкіру виглядати жирною, “лискучою”. З іншого боку, у деяких, навпаки, шкіра виглядає сухою і лущиться.

Розацеа. Такий стан шкіри часто починається з тенденції легко червоніти (при дотику, впливі тепла і холоду і т.д.). Якщо стан прогресує, багато хто помічає, що почервоніння на обличчі триває довше або ніколи не зникає.

Реакція на ліки. Деякі ліки можуть викликати реакцію, схожу на сонячний опік. Використання ліків, таких як гідрокортизоновий (гормональний) крем, довше, ніж призначено, також може викликати неприємну шкірну реакцію.

Судинна сітка. Якщо ви не захищаєте свою шкіру від сонця, шкідливі промені можуть пошкодити її. З часом цей збиток накопичується. Через роки деякі люди з пошкодженою сонцем шкірою бачать судинні зірочки на обличчі.

Лімфома. Синдром Сезарі – це тип Т-клітинної шкірної лімфоми (CTCL), яка є рідкісним видом раку.

“CTCL починається з типу білих кров’яних тілець, які називаються Т-лімфоцитами (Т-клітинами). Ознаки цього раку починаються на шкірі, тому що більшість Т-клітин знаходиться в шкірі”, – повідомляє “Американська асоціація дерматологів”.