Колаген відіграє важливу роль в різних функціях організму, в тому числі зберігає шкіру молодою і здоровою. Крім актуальних засобів по догляду за шкірою, рекомендується харчування здоровою їжею і регулярні заняття спортом. Включіть в свій раціон ці 4 продукти, які стимулює виробництво і синтез колагену.

Продукти, які стимулюють вироблення колагену для здорової молодої шкіри

Курка

Птах містить багато сполучної тканини, що є ознакою великої кількості колагену, присутнього в ній. Регулярне вживання курки може допомогти поліпшити вашу шкіру, однак переконайтеся, що ви готуєте її здоровим способом, і не використовуєте багато олії.

Цитрусові

Цитрусові, такі як апельсини, лимони та мандарини, популярні завдяки високому вмісту вітаміну С. Проте, дослідження показують, що вони також можуть мати позитивний вплив на вашу шкіру через стимуляцію вироблення колагену. Всі види цитрусових мають і інші переваги для здоров’я: підвищення імунітету, поліпшення травлення і т. д.

Читайте також:  Дієтологи розповіли про вісім корисних властивостей квашеної капусти

Часник

“Хоча ця приправа не може бути природним джерелом білка, часник може стимулювати вироблення і синтез колагену, а також допомогти уникнути його розпаду. Часник багатий антибактеріальними і протизапальними агентами, і може бути використаний в якості домашнього засобу від застуди та кашлю”, – пише видання Times Now News.

Боби і бобові

Це здорова вегетаріанська їжа і один з небагатьох рослинних джерел білка. Боби і бобові можуть допомогти зберегти вашу шкіру здоровою – вони містять поживні речовини, які необхідні для виробництва і синтезу колагену.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News