Якщо дізнаючись ваш вік, люди дивуються, і далеко не в бік вашої молодості, то можливо ви ведете спосіб життя, який погано позначається на стані шкіри. В цьому випадку, чудодійні крему і сироватки виявляються безсилими. Якщо хочете виглядати молодше своїх років (або хоча б на свій реальний вік), позбудетеся від цих п’яти звичок.

Ніколи не наносіть на обличчя креми з SPF

Доведено – випромінювання сонця руйнує колагенові волокна в нашій шкірі, а значить, вона швидше стає в’ялою і млявою. Дослідження, проведене вченими з Австралії, показало, що достатньо протягом 3 місяців наносити засоби захисту від сонця, щоб поліпшити стан шкіри.

Хронічно не висипаєтеся

Наш організм функціонує згідно циркадним ритмам, буквально на клітинному рівні. Ніч – час для відновлення та оновлення, але це відбувається лише під час сну. Хронічний недосип заважає клітинам оновлюватися, в результаті шкіра виглядає тьмяною і млявою.

Їсте занадто багато цукру

Цукор і крохмаль в надмірних кількостях викликають на шкірі запальні процеси, особливо якщо ви володарка жирної і комбінованої шкіри. Друга біда: надлишок цукру запускає процеси глюкурування, в результаті яких руйнує колаген.

Курити

Куріння – шкода для всього організму. Що стосується шкіри, то з-за куріння кисень погано переноситься до клітин, що негативно впливає на колаген і еластин.

П’єте недостатньо води

Зневоднений епідерміс завжди виглядає старше – клітини не наповнені водою, зморшки стають більш глибокими. Щоб підтримувати баланс рідини в органах і тканинах, організм бере останнє у клітин шкіри.

Джерело: МедікФорум