Якщо через кілька днів вам належить захід, на якому хотілося б виглядати більш підтягнуто , – можна спробувати ці швидкі рішення . Вони допоможуть зменшити обсяги без шкоди для здоров’я.

Загальновідомо , що відмова від мучного та солодкого сприяє схудненню. Фахівці з Інституту медицини США пропонують посилити ефект такого методу наступним чином – замінити рафіновані вуглеводи на порцію салату з натуральних і нешкідливих сечогінних засобів , таких як артишоки , спаржа або крес-салат.
 
«Природні сечогінні засоби допомагають позбутися зайвої рідини та ймовірної набряклості » , – ділиться думкою американський лікар Френсіс Ларжеман – Рот .
 
Експерт пояснює , що виведення зайвої води з організму знижує вагу.

Читайте також:  Знайдено продукт, який уповільнює старіння і захищає від хвороб

Ще одна хитрість, яка допомагає швидко похудати – це велика кількість в раціоні продуктів з високим вмістом калію.
 
«Цей мікроелемент незамінний у боротьбі з набряком», – експерт Лорен Слейтон.
 
В якості чудового джерела калію вона радить банани, картоплю в шкірці, шпинат, і фрукти помаранчевого кольору.

Також необхідно їсти багато свіжих овочів і фруктів. Завдяки високому рівню клітковини вони нормалізують роботу кишечника і сприяють, таким чином, активній детоксикації організму. Крім того, свіжі овочі та фрукти дуже добре виводять воду з організму. Одними з найефективніших у цьому плані фахівці вважають огірки. Ці овочі містять кавову кислоту, яка допомагає боротися з набряком, при цьому справляються не тільки з мішками під очима.

Читайте також:  Які тривожні ознаки вкажуть на дефіцит вітамінів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ЗБЕРЕГТИ ФІГУРУ ПІСЛЯ ДІЄТИ

ВІТАМІНИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News