Схуднення не повинно бути лякаючим процесом. Ці 5 простих, природних і безпечних способи, допоможуть знизити вагу і зберегти здоров’я.

Уникайте оброблених продуктів (напівфабрикатів)

Якщо ваша мета схуднення, то перше, що вам потрібно зробити – перестати їсти оброблену їжу. Вона містить занадто багато натрію, трансжирів і цукру. Слід уникати зерен, що містять мало або зовсім не містить поживних речовин: білий хліб, білий рис і борошно.

Частіше гуляйте

Люди, які можуть робити фізичні вправи через пов’язані з кістками хвороб (остеопороз, артрит і т.д.), повинні щодня здійснювати прогулянки. Вони можуть бути особливо корисні в ранні ранкові години. Мало того, що ходьба сприяє схудненню, але і допомагає «прокидатися» різними функціями організму, включаючи обмін речовин, травлення, дихання і кровообіг.

Збільшення споживання білка

Білок покращує різні функції організму, включаючи обмін речовин. Він вимагає багато енергії для перетравлення, що спонукає організм спалювати більше калорій. Білок є ключем до нарощування м’язів. В результаті якісне споживання білка дозволяє схуднути, зберігаючи м’язову масу. Здорові джерела білка включають горіхи, насіння, боби, цільні зерна, яйця і рибу.

Використовуйте маленькі тарілки

Якщо важко уникнути переїдання або ви схильні накладати занадто багато, перейдіть на невеликі тарілки – це дозволяє легко відстежувати порції. На психологічному рівні маленькі розміри тарілок служать візуальним нагадуванням про схуднення.

Їжте фрукти та овочі

Високі рівні антиоксидантів впливають на обмін речовин. Крім високого вмісту мікроелементів і антиоксидантів, фрукти і овочі містять багато харчових волокон – вони сприяють травленню і схудненню.