Захворювання серцево-судинної системи є одними з найпоширеніших у сучасних людей. Лікуванням в такій ситуації займаються кардіологи. Про що обов’язково треба запитати такого лікаря, розповідає UkrHealth з посиланням на МедікФорум.

Який ризик серцево-судинних захворювань?

Це одне з перших питань, які слід задати кардіологу на прийомі. У кожної людини ризики захворіти індивідуальні. Тому при розумінні, який у вашій конкретній ситуації ризик, буде простіше надалі жити. У такій ситуації можна буде правильно вибудувати лінію поведінки, дотримуватися заходів профілактики і вести здоровий спосіб життя.

Комусь буде досить почати правильно харчуватися, іншим потрібно буде дотримуватися певної терапії для профілактики. Все залежить від конкретної ситуації, тому питання про ваші ризики треба обов’язково задати кардіологу.

Читайте також:  Усього одна сигарета змінює роботу жіночого мозку

На які симптоми звернути увагу?

Багато хто вважає, що хвороби серця – це біль у грудях зліва. Але насправді симптомів інфаркту, інсульту та інших захворювань може бути безліч. В залежності від недуги вони змінюються. Знаючи про свої ризики, можна вивчити і симптоматику, в чому допоможе, звичайно ж, лікар-кардіолог. До ознак можна буде віднести і частоту серцевого ритму, і пітливість, і задишку, і головні болі — в кожному конкретному випадку симптоми будуть відрізнятися, про що вас повинен попередити кардіолог.

Для чого потрібні обстеження?

Кардіолог завжди призначає будь-які обстеження, які просто необхідно виконати. Однак не обов’язково сліпо вірити своєму лікарю. Ви маєте право дізнатися, для чого саме потрібен той чи інший аналіз, тому необхідно задавати відповідні питання. Мета призначення повинна бути зрозуміла і кардіологу, і його пацієнтові. Але в цілому можна додати, що обстеження треба пройти, щоб скласти повну картину стану здоров’я і визначити подальше лікування, якщо це буде потрібно.

Читайте також:  Названо овочі, які здатні продовжити молодість мозку
Продовження на наступній сторінці: 1 2