Дослідження показало, що значна кількість романтичних партнерів починали свої відносини в якості звичайних друзів. А вже потім дружба переросла в щось більше.

Чи можуть чоловіки і жінки дружити? У кожного своя думка з цього питання, але дослідження показало, що більшість закоханих пар спочатку спілкувалися між собою саме як друзі.

А значить, у міру часу платонічні відносини переростали в плотські, і дружба перетворювалася в повноцінну любов. Такі підсумки дослідження за участю майже 1 900 студентів і дорослих людей.

Дане дослідження здійснювалося вченими з Університету Вікторії в Канаді. Вони отримали величезну кількість прикладів того, як зароджуються романтичні почуття.

Прийнято вважати, що закоханими стають перш незнайомі люди, але виявляється, це найменш ймовірний шлях побудови стійких відносин. 68% учасників дослідження починали хоч якісь свої відносини в житті з дружби, яка пізніше переросла в щось більше.

Причому це не залежало від статі, віку, рівня освіти або етнічної приналежності, а також сексуальної орієнтації. Спочатку слідувала дружба, а вже потім щось більше. 85% тих, хто прийняв в опитуванні парі заявили про те, що спочатку були друзями, але не коханцями, пише independent.co.uk.