Статевий потяг знижується не тільки в силу природних вікових процесів. Існують і деякі проблеми зі здоров’ям, через які нас рідше тягне до інтимних радощів.

Депресія. Вона може призводити до самих різних ускладнень зі здоров’ям, в тому числі, надаючи і потужний негативний вплив на сексуальне бажання. Ось чому у людей з депресіями відсутній інтерес до багатьох видів активності, від яких вони раніше отримували задоволення.

Ожиріння. Наявність зайвої ваги має істотний вплив на лібідо, оскільки у жертв ожиріння відзначаються пошкодження кровоносних судин. Через це приплив крові до областей геніталій знижується, що і зменшує статевий потяг.

Діабет. Високий рівень цукру в крові негативно впливає на багато аспектів здоров’я. Це одна з основних причин зниження інтересу до сексу. Діабет може перешкодити чоловікові досягти стану ерекції, а також спровокувати сухість піхви у жінки.

Порушення сну. Дефіцит сну вкрай негативно впливає на лібідо. Дослідники прийшли до висновку, що чоловіки, які страждають від обструктивного апное уві сні мають знижений рівень тестостерону, що негативно впливає на інтерес до сексу.

Стрес. Він прямо впливає на лібідо у чоловіків і жінок. Дослідники з’ясували, що жертви посттравматичного стресового розладу частіше стикаються з сексуальними дисфункціями, порівняно з тими, хто цього розладу не має.