ГоловнаНовини Здоров'яЯпонський госпіталь змив мертве немовля в унітаз

Японський госпіталь змив мертве немовля в унітаз

Це сталося так швидко, що мамі мертвонародженого малюка навіть не дали можливості з ним попрощатися. Керівництво лікувального закладу вже висловило свій жаль.

госпіталь

Один з госпіталів в японському місті Саїтама вибачився за те, що прибиральник змив в унітаз мертвонароджену дитину. Стверджується, що це сталося помилково. Мама немовляти не тільки не встигла з ним по-справжньому попрощатися, але ще й почула всі характерні звуки того, як тільки що народжена нею маленька людина змивається в каналізацію. Це сталося на терміні 14 тижнів, дитина при народженні була мертвою, але навіть в таких сумних обставин медики, як правило, дають жінкам можливість попрощатися зі своєю дитиною, якщо вони мають таке бажання.

Читайте також:  Кожна п'ята людина знаходиться в групі ризику по коронавірусу

Повідомляється, що 36-річна жінка була госпіталізована в лікарню, а на наступний день вона вже була в родовій палаті, коли попросила вийти в туалет. Саме в момент перебування на унітазі у жінки і відбулися пологи. Журналісти з’ясували, що медичний персонал допоміг приголомшеній японці перейти в іншу кімнату, а потім член команди прибиральників просто натиснув на змивання унітазу. Після цього лікарі почули несамовитий крик жінки, і зовсім незрозуміло, чому медики спочатку не витягли дитину з унітазу.

Серце малюка перестало битися за 4 дні до цієї події, але його мама і тато все-таки планували дати дитині ім’я і навіть зробити прощальну фотографію. За словами чоловіка жінки, керівництво лікарні відправило письмове вибачення сім’ї. У листі також йдеться про те, що в цьому медичному закладі постараються більше не допускати подібних помилок. У цій історії залишається також неясним досить істотний момент: хто ж все-таки перерізав пуповину, і яким чином після цього можна було зробити подібну помилку?

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News