З віком ваш метаболізм сповільнюється, що ускладнює втрату ваги. Однак це не означає, що ви повинні прийняти поразку і набрати зайві кілограми. Ці 5 трюків допоможуть підвищити рівень метаболізму.

Пийте більше води

Збільшення споживання води на 1,5 літра в день (не менше шести чашок) може допомогти вам спалити зайві 17 400 калорій на рік. Якщо вам не подобається пити воду, спробуйте трав’яні чаї, а також овочі та фрукти, багаті водою – цитрусові, яблука, груші, капусту, кабачки і т. д.

Додайте клітковини

“Вживання в їжу багатих клітковиною продуктів, таких як бобові, свіжі фрукти, овочі і цільне зерно, змусить вас почувати себе довше. Споживання продуктів, багатих клітковиною, також допоможе приборкати вашу тягу до нездорової їжі. Дослідження показали, що жінки, які їдять продукти, багаті клітковиною, з часом набирають найменшу кількість ваги”, – пише видання Huff Post.

Включіть гірчицю в свій раціон

Споживання гірчиці також допомагає прискорити обмін речовин. У дослідженні, опублікованому в журналі Human Nutrition, вчені виявили, що вживання хоча б однієї чайної ложки гірчиці, яка містить всього 5 калорій може допомогти підвищити ваш метаболізм до 25% протягом кількох годин після їжі.

Швидкі вправи протягом 2,5 хвилин

Якщо думка про тренування протягом 30 хвилин вже втомлива, ви можете спробувати підвищити свій метаболізм з швидким 2,5-хвилинним сплеском фізичної активності.

Дослідження, опубліковані в журналі Physiological Reports, показали, що учасники, які робили п’ять 30-секундних циклів максимального навантаження, чергуючи їх з 4 хвилинами відпочинку, спалювали 200 зайвих калорій за один день.

Тримайте спальню в прохолоді

Коричневий жир – особливий вид жиру, який допомагає вам зігрітися, спалюючи запаси. Недавнє дослідження, опубліковане в журналі «Діабет», показало, що прохолодне повітря під час нічного сну може трансформувати запаси коричневого або «хорошого» жиру в енергію.