Близько 1% людей скаржаться на головні болі під час сексу, причому часом досить важкі. Але американські неврологи вважають, що дана проблема поширена ще більш широко.

“Багато людей, які відчувають головні болі під час сексу, просто соромляться повідомляти про це своїм лікарям, а самі медики про це і не питають, – говорить доктор Хосе Биллер, невролог з медцентру при Loyola University. – Головні болі під час сексу можуть бути дуже хворобливими й страшними. Крім того, вони просто спустошливо діють на психіку людей. І на тих, хто ці болі безпосередньо відчуває, і на їх партнерів “.
 
Доктор Биллер сам надає допомогу десяткам пацієнтів, що зіткнулися з проблемою головних болів під час сексу. Він стверджує, що більша частина подібних болів не представляють ніякої небезпеки для здоров’я. Але деякі можуть бути ознакою загрозливих для життя станів, таких як мозкові кровотечі, аневризма судин головного мозку, інсульт та інші травми мозку.
 

“Ми завжди рекомендуємо таким пацієнтам проходити через неврологічне обстеження, щоб виявити можливі вторинні причини головних болів, – говорить доктор Биллер. – Це особливо важливо при першому виникненні симптомів”.

 
Чоловіки стикаються з даними феноменом в три рази частіше за жінок, як заявив фахівець. Він розділив головні болі під час сексу на три типи:
 
Тупий біль – схожий на здавлювання голови обручем. Виникає в районі голови і шиї перед оргазмом і посилюється у міру зростання збудження.
 
“Громовий біль” – різкий і сильний біль, що з’являється відразу після оргазму. Такий тип болю може тривати годинами.
 
Біль, який розвивається після сексу і буває як помірним, так і сильним. Якщо людина встає, то вона ще більше посилюється.
 
У всіх випадках знеболюючі можуть допомогти в короткостроковій перспективі. У довгостроковій рекомендовані фізичні навантаження, обмеження прийому алкоголю, контроль ваги і консультації з лікарями.

Читайте також:  6 порад, які допоможуть захистити здоров'я очей

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ХРОНІЧНИЙ ГОЛОВНИЙ БІЛЬ

НАРОДНІ РЕЦЕПТИ ВІД ГОЛОВНОГО БОЛЮ

МІФИ ПРО БЕЗПЕЧНИЙ СЕКС

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News