Розлад шлунка – одна з тих скарг на здоров’я, які можуть вплинути на ваш настрій протягом решти дня. Ці 5 видів чаю полегшать стан.

Ромашковий чай

Чай з квіток ромашки, що нагадують ромашку, вважається одним з найбільш заспокійливих видів чаю, і його заспокійливі властивості підкреслюються при використанні для лікування захворювань шлунка. Ромашковий чай допомагає розслабити травні м’язи і зменшити гази, розлад шлунка, заколисування, нудоту.

Чай з фенхелю

Фенхель-квітуча рослина, насіння, коріння і листя якого можна перетворити в чай і використовувати як засіб від багатьох захворювань, включаючи болі в животі, запори, гази і діарею. Дослідження показують, що чай з фенхелем допомагає полегшити симптоми, пов’язані з менструацією, сприяє відновленню кишечника після операції.

Чай з кореня імбиру

Імбир-відоме натуральне ліки від різних захворювань, включаючи проблеми зі шлунком. Просто занурте очищений корінь імбиру в киплячу воду, щоб приготувати ароматний чай, який допоможе вирішити проблеми з травленням: гази, здуття живота і нетравлення шлунка. Імбирний чай також сприяє регулярному спорожнення кишечника.

Чай з базиліком

Базилік-лікарська трава, яка є відмінним засобом від розладу шлунка. Дослідження показали його ефективність в полегшенні нетравлення шлунка, а також при лікуванні виразок шлунка, що викликають біль в шлунку і нудоту.

М’ятний чай

Чай з перцевої м’яти-природний засіб від проблем зі шлунком. Показано, що перцева м’ята розслабляє м’язи кишечника, що допомагає полегшити біль у шлунку. Ефірна олія м’яти також має схожі лікувальні властивості.