ГоловнаНовини Здоров'яНазвані види чаю для більш інтенсивного спалювання жиру

Названі види чаю для більш інтенсивного спалювання жиру

Деякі види чаю добре допомагають боротися із зайвою вагою, сполуки, що містяться в них сприяють більш інтенсивному спалюванню жиру. Серед таких чаїв фахівцями були названі м’ятний, зелений, білий.

Чай з м'ятою

М’ятний чай. Як показало дослідження, опубліковане в Journal of Neurological and Orhopaedic Medicine, запах м’яти ефективно пригнічує відчуття голоду. Регулярне пиття м’ятного чаю допомагає їсти менше, в результаті тіло починає розщеплювати жир з відкладених запасів.

Чай матчу. Напій містить інгредієнти, які, з одного боку, стимулюють розщеплення жиру, а з іншого – запобігають утворенню нових його відкладень, особливо на животі. Особливо інтенсивне спалювання жиру відбувається, якщо крім вживання чаю виконуються фізичні вправи.

Читайте також:  Розкрито справжні причини появи плоскостопості

Зелений чай. Даний вид чаю містить багато кофеїну, який стимулює обмін речовин і разом з цим робить більш інтенсивними процеси спалювання жиру для виробництва енергії.

Білий чай. Інгредієнти напою блокують утворення нових жирових клітин і в той же час стимулюють обмін речовин, так що накопичений жир тілом витрачається активніше. До того ж чай дуже хороший на смак, повідомляє журнал Freundin (Німеччина).

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News