Вживання певних продуктів може привести до накопичення жиру в середній частині тіла і навіть здуття. Ось 5 таких продуктів, яких слід уникати.

Цукрові спирти. Це підсолоджувачі, які містять близько половини калорій звичайного цукру. Їх багато в продуктах без цукру, таких як жувальні гумки, цукерки та печиво. Ці поживні речовини лише частково засвоюються організмом, і тому вони містять менше калорій на грам, ніж звичайний цукор. Однак цукрові спирти нерідко викликають побічні ефекти з боку шлунково-кишкового тракту, такі як здуття живота, гази і діарея.

Безалкогольні напої. Містять цукор в тій чи іншій формі – кукурудзяний сироп, тростинний сік або інші рідкі підсолоджувачі. Цукор в будь-якій формі може збільшити розмір живота. Він миттєво підвищує рівень глюкози в крові, що призводить до сплеску інсуліну. Коли це відбувається, тіло починає відкладати надлишки цукру у вигляді жиру в найбільш зручному місці – на животі. Безалкогольні напої також можуть викликати здуття живота.

Морозиво. Багате цукром, який збільшує запаси жиру в животі. Зазвичай морозиво роблять з коров’ячого молока. Тому у людей з непереносимістю лактози можуть виникнути труднощі з її перетравленням і засвоєнням. Це може призвести до метеоризму, здуття живота і навіть діареї.

Фастфуд. Використовується в хот-догах м’ясо наповнене насиченими жирами, що викликають запалення, які можуть закупорювати артерії, а також збільшувати накопичення жиру на животі. Висока калорійність хот-догів також може сприяти утворенню жиру на животі. Крім того, фастфуд зазвичай містить багато натрію, що може збільшити затримку води в організмі.

Макарони. Якщо ви часто їсте макарони, то напевно володієте і значним животом. Біла паста виготовляється з білої муки, яка містить дуже мало клітковини, поживних речовин і білків. Продукт швидко перетравлюється, що, в свою чергу, може привести до підвищення рівня інсуліну, накопичення жиру і, в кінцевому підсумку, до збільшення талії. Крім того, низький вміст клітковини може швидко викликати відчуття голоду, і ми з’їмо більше, ніж потрібно, пише The Health Site.