Лікар-офтальмолог вищої категорії Євгенія Філіних розвінчала міфи щодо людського зору: наприклад, думка певних блогерів і навіть деяких лікарів, що чорниця разом із морквою покращують зір.

Експерт пропонує натомість вживати БАДи, що містять екстракти рослинного походження, які сприяють здоровій життєдіяльності сітківки очей. Їх використовують як добавку до їжі.

Даних елементів цілком достатньо, щоб не їсти у великих кількостях моркву з чорницею. Їх також можна додавати до будь-яких продуктів: каші, пюре, супи, коктейлі, смузі. Причому тут не про поліпшення зору, а про профілактику.

Щороку зір у людей Землі погіршується дедалі більше, і це нагадує сучасну епідемію. Для нормальної роботи очей краще не порушувати зоровий режим дня, у тому числі роботи за комп’ютером та телефоном (обмеження себе за часом користування), регулярно дотримуватись очної гігієни та робити спеціальну гімнастику (наприклад, за методом Норбекова).

Так як з віком гірше працюють усі органи та функції організму, а не тільки очі, то для його підтримки необхідне збалансоване харчування всіма необхідними мінералами, вітамінами та амінокислотами.