Перевірте, чи не вірите ви в них випадково!

Ще якихось 150 років тому лікарі всерйоз вважали, що без жорсткого корсета внутрішні органи жіночого тіла просто не зможуть утримуватися на місці і неодмінно випадуть назовні. Менше 100 років тому багато психічних розладів «лікували», просто відрізаючи частину головного мозку. А всього 50 років тому жінки не отримували своєчасну допомогу при серцевому нападі, тому що специфічні «жіночі» симптоми просто не брали до уваги. Думаєте, ми досить знаємо про наше тіло і здоров’я? Тоді перевірте, чи не вірите ви випадково цим застарілим міфам!

Щеплення можуть викликати аутизм

Багато батьків відмовляються робити своїм дітям щеплення від небезпечних захворювань, посилаючись на нібито доведений зв’язок між щепленнями і підвищеним ризиком аутизму. Між тим, вже вийшло кілька по‑справжньому великих мета досліджень, які підтвердили: це міф. В цьому році були опубліковані результати мета-дослідження, автори якого вивчили результати експериментів, які оцінюють стан здоров’я понад півмільйона людей протягом кількох десятиліть — і вони з упевненістю говорять, вакцинація ніяк не впливає на ризик розвитку аутизму.

Читайте також:  Тривожні ознаки, які часто приймають за нешкідливі стани

Якщо у вас не було алергії в дитинстві, то ніколи і не буде

На жаль, це не так. Практично в будь-якому віці і на будь-якому життєвому етапі може розвинутися непереносимість того чи іншого продукту, в тому числі в досить важкій формі. Тому якщо раптом ви помітили реакцію на якийсь звичний продукт, зверніться до лікаря і здайте тести — і якщо вони будуть позитивними, надалі уникайте алергену.

Астма не розвивається у дорослих

Ще одна сумна правда: як і алергія, астма може розвинутися раптово, у людини, яка ніколи раніше нею не страждала. Тому важливо знати ранні ознаки цього захворювання і вчасно звернутися до лікаря, якщо раптом помітите у себе або близьких ці симптоми.

Читайте також:  Які фрукти та овочі з магазину небезпечні
Продовження на наступній сторінці: 1 2