ГоловнаНовини Здоров'я6 можливих причин інсульту, про які багато людей не здогадуються

6 можливих причин інсульту, про які багато людей не здогадуються

Надмірний шум, грип, перевтома… Ці фактори здатні провокувати розвиток інсульту, про що багато людей не здогадуються.

Інсульт

Фахівці розповіли в пресі про те, які маловідомі причини здатні виявитися пусковим механізмом для розвитку інсульту.

Пиття дієтичної газованої води. Масштабне дослідження за участю понад 80 000 жінок показало, що вживання всього двох баночок дієтичних напоїв в день, які не містять цукру збільшує ймовірність інсульту (а також і інфаркту) більш ніж на 30%. Крім того, дослідження свідчать, що регулярне газованих напоїв значно погіршує пам’ять, а також веде до атрофії мозку.

Перевтома. Постійна переробка може згубно позначитися на стані ЦНС. Дослідники кажуть, що відсутність відпочинку виснажує нервову систему і знижує її захисний потенціал. Люди, що працюють більше 55 годин на тиждень, мають особливо високий ризик інсульту. Цьому сприяє значний рівень робочого стресу в поєднанні з дефіцитом часу для приготування здорової їжі і виконання фізичних вправ.

Читайте також:  Дослідники назвали чоловічі якості, які гарантують велику кількість сексу

Грип. Вчені виявили, що грип у багатьох випадках є попередником інсульту. Серед людей, що перехворіли на грип, ризик мозкового удару протягом 15 днів після хвороби підвищується на 40%, а менш істотний ризик інсульту зберігається ще протягом року після грипу. За словами лікарів, грип може сприяти розшаруванню (стеноз) сонної артерії, через який порушується приплив крові до мозку.

Продовження на наступній сторінці: 1 2
Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News