Сверблячка голови може неабияк зіпсувати життя людині. Лікарі називають масу причин, через які може свербіти шкіра. Відповідно, і методи позбавлення від проблеми відрізняються. Які саме причини свербіння і чи потрібно звертатися в лікарню, розповімо в матеріалі.

Лікування подібної проблеми неможливо без визначення причин її виникнення. Самостійно зробити це вийде навряд чи, так як на це потрібна грамотна медична допомога. В тому числі потрібно здати відповідні аналізи.

Шкірні покриви не мають спеціальних рецепторів, які здатні викликати свербіж. Розрізняють кілька видів свербежу, наприклад, викликаний дерматологічними недугами, пов’язаний із захворюваннями внутрішніх систем і органів, викликаний розладами психіки і багато інших. Іноді голова може свербіти без видимих на те причин.

Дуже часто свербіж голови супроводжується й іншими проблемами – місце, яке свербить, може почати кровоточити, покритися кіркою, бути болючим. Серед поширених причин свербіння голови лікарі називають такі:

Неправильний догляд

Якщо засоби по догляду за волоссям підібрані неправильно, якщо вони використовуються не так, як того вимагає інструкція, то є ймовірність утворення свербежу. Дуже часто це і стає причиною, через яку починає свербіти голова. До цієї причини можна віднести, наприклад, алергічну реакцію на засіб по догляду або ж погано змитий шампунь. Якщо якісне промивання шкіри голови і зміна засобу не допомогли, то варто розглянути інші причини.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3