Він також попередив про кілька продуктів, які можуть мати протилежний ефект.

З настанням холодів може стати проблемою зігрітися перед сном. А з огляду на нинішнє зростання цін на енергію, багато хто поки не включатиме опалення. Поряд із класичними методами зігрівання, такими як використання грілок та додаткове обгортання, може існувати спосіб перемогти застуду за допомогою перекушування, пише Express.

Горіхи

Вживання горіхів перед сном, таких як арахіс, мигдаль та фісташки, може збільшити швидкість вашого метаболізму та підвищити температуру тіла, що зігріє вас перед сном.

Крім цього, ці горіхи містять мелатонін, природний гормон, який допомагає контролювати цикл сну і, отже, допомагає вам трохи заснути.

Кориця

Кориця невипадково асоціюється із зимою — завдяки своїм термогенним властивостям, що підвищують тепло нашого тіла в холод, її ідеально вживати перед сном.

Присипка кориці у склянці молока на ніч не лише зігріє вас, а й завдяки триптофану в молоці, що викликає сон, вам також буде легше відпочивати.

Овес

Можливо, овес це те, що ви зазвичай вживаєте на початку дня, але у нього є кілька переваг, які виявляються корисними перед сном.

«Вони повільно розщеплюються у вашому організмі через високий вміст висівок і клітковини, і це повільне перетравлення вивільняє енергію, що зігріває.

Крім того, вівсянка також містить мелатонін, який покращує ваш сон.

Банани

Банани, наповнені вітаміном В і магнієм, допомагають роботі щитовидної залози та надниркових залоз, тим самим регулюючи температуру тіла в холодну погоду.

“Високий рівень магнію не тільки зігріває вас, але й допомагає вашим м’язам розслабитися і заспокоїти тіло, щоб ви могли легко заснути”.

Імбир

Імбир – ще одна чудова їжа, яку ви можете з’їсти, щоб зігрітися.

“Завдяки судинорозширювальним властивостям імбиру ваші кровоносні судини розслабляються, що сприяє збільшенню кровотоку, допомагаючи вашому тілу нагріватися”.