Згідно з новими даними, оприлюдненими Всесвітньою організацією охорони здоров’я, більше мільярда людей, які сьогодні живуть ризикує передчасно піти з життя в результаті розвитку у них ряду хвороб. Про це можна прочитати в прес-релізі на MedicalXpress.

Фахівці ВООЗ заявили: 1,4 мільярда людей стануть жертвами серцево-судинних захворювань, діабету 2-го типу, а також раку, що стане причиною ранньої смерті. У свою чергу, розвиток у людей небезпечних недуг дослідники пов’язують з дуже незначним рівнем фізичної активності.

«У 55 країнах більше третини населення не приділяє достатньо часу фізичним вправам. У чотирьох країнах більше половини людей, що ведуть сидячий спосіб життя. Жінки майже в усіх регіонах поступаються чоловікам в рівні фізичної активності», – повідомили експерти.

Читайте також:  Використання камінів та дров'яних печей підвищує ризик розвитку раку легень у жінок

Збір даних, які лягли в основу їх роботи, здійснювався серед людей старше 18 років з 168 країн світу – в цілому вчені отримали відомості про 1,9 мільярда людей. Ця інформація красномовно свідчить про те, що фізична активність сучасних людей вкрай низька і продовжує зменшується. Згідно з дослідженням, у всьому світі до 2016 року кожна третя жінка і кожен четвертий чоловік не мали навіть мінімального рівня фізичної активності на тиждень. Малорухливість в підсумку і погубить людство, свідчить звіт експертів.

Джерело: МедікФорум