Внесення змін в дієту – відмінний перший крок до вирішення проблеми сухої шкіри. Ось кілька продуктів, які негативно на неї впливають.

Алкоголь. Він діє як сечогінний засіб в організмі, тобто виводить рідину. Це може привести до зневоднення і висихання шкіри. Крім того, спиртне може зробити тонкі лінії і зморшки більш вираженими.

Солоні продукти. Ще одна причина сухої шкіри. Коли ви їсте занадто багато солі, тіло витягує більше рідини з клітин, щоб нейтралізувати сіль. В результаті, через нестачу рідини в організмі шкіра стає більш сухою. При солоній дієті не забудьте також випити багато води, щоб відновити баланс.

Читайте також:  Лікарі розповіли на що вказує рання сивина

Цукор. Надлишок цукру в кровотоці може викликати “перехресне зшивання” колагену, що стане причиною жорсткості і втрати еластичності шкіри. Оскільки вона складається з колагену, недолік цього білка в раціоні може привести до втрати форми і пружності. Цукор також здатний послабити і висушити шкіру.

Рафіновані вуглеводи. Перероблені вуглеводи, такі як білий рис, хліб і макаронні вироби, можуть пошкодити колаген в шкірі так само, як цукор. Втрата колагену робить шкіру більш схильною до появи зморшок і посилення впливу гравітації (обвислій шкірі).

Продукти з високим вмістом вітаміну А. надмірна кількість вітаміну А може викликати сухість шкіри, випадання волосся, тріщини на губах, ослаблення кісток, головні болі і багато іншого. Продукти, які є хорошими джерелами вітаміну А, включають жир печінки риб, печінку, яєчні жовтки, масло, вершки і збагачене молоко. Можна відмовитися від прийому добавок з вітаміном А, але перед цим проконсультуйтеся з лікарем.

Читайте також:  Лікар назвав продукти, які допоможуть позбавитися болю в суглобах цієї осені

Кава. Як і алкоголь, кава може зневоднювати шкіру, звужуючи кровоносні судини, що впливає на приплив рідини до шкіри. Кава особливо погано впливає на область навколо очей. Ще гірше, якщо ви п’єте каву натщесерце, як пише The Health Site.