Терапевт Володимир Сибірський: застудженому організму підуть на користь страви у вигляді м’ясного суфле та картопляного пюре.

Лікар Сибірський розповів в інтерв’ю, що коли імунна система організму бореться із ГРВІ, у ньому відбувається накопичення токсинів. У такий період перетравлення їжі стає процесом, що забирає енергію, тоді як тіло функціонує на межі своїх можливостей. У той же час їжа дає організму сили та поживні речовини, що перешкоджають подальшому ослабленню імунітету.

Володимир Сибірський зазначив, що при застуді оптимальною буде легка їжа, яка містить вітаміни та мікроелементи.

«М’ясне суфле та картопляне пюре з додаванням невеликої кількості молока – найкращі страви для людей із застудою, грипом чи ГРВІ», – сказав про це медик.

Терапевт додав, що відновити сили організму допомагають вуглеводи та жири. Він назвав їх найкращі джерела за застуди: каші без цукру, фрукти (у невеликій кількості), курячий бульйон, молочна продукція. Цибуля і часник при хворобі, що вже виникла, великої користі не принесуть. Також на період застуди слід утримуватись від усього солодкого – цукор уповільнює виведення токсинів. Щоб організм краще очищався від них, потрібно пити більше води та чаїв, підійдуть також несолодкі морси та компоти.

«Солені продукти категорично протипоказані хворій людині. Сіль затримує рідину в організмі, а за хвороб її потрібно виводити», – пояснив фахівець.