За словами вчених, вживання цієї страви здатне додати до життя людини відразу кілька років – мова йде про простий томатний суп.

Томатний суп допомагає додати кілька років життя, про це повідомили експерти медичного порталу Healthline. За їх словами, такий ефект супу обумовлений впливом великої кількості корисних мікроелементів, які зміцнюють здоров’я і перешкоджають розвитку небезпечних захворювань.

“Цей суп багатий вітамінами, мінералами, антиоксидантами і рослинними сполуками, які можуть захистити від хвороб серця, раку”, – пояснили фахівці.

Вони уточнили, що помідори є чудовим джерелом лікопіну – антиоксиданту, що захищає клітини організму від пошкоджень, що наносяться вільними радикалами, молекулами, що викликають окислювальний стрес. Подібні пошкодження можуть бути пусковим механізмом запальних процесів і асоційованих хвороб, включаючи ожиріння, серцево-судинні патології, рак.

Читайте також:  Як швидко дати відпочити очам у середині дня

Вчені відзначили, що суп забезпечує організм лікопіном ефективніше, ніж сирі томати.

“Організм краще засвоює лікопін, коли його готують – це підвищує його біодоступність. Оскільки томатний суп готується з варених помідорів, він є кращим постачальником цінного з’єднання”, – розповіли дієтологи.

Вони доповнили, що, крім лікопіну, дана страва містить і інші антиоксиданти (наприклад, флавоноїди), а також найважливіші для підтримки здоров’я вітаміни С, Е. Дані речовини вносять свою вагомий внесок в продовження життя на кілька років, резюмували науковці.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News