Чим більше у вас статевого досвіду, тим комфортніше ви відчуваєте себе в своєму тілі і більш вміло підходите до процесу. Але навіть самі просунуті і навчені досвідом можуть вчинити одну (а то і не одну) з цих помилок перед сексом.

Крім відомих всім заходів безпеки і догляду за статевими органами, ми розповімо про 6 речей, які не можна робити перед сексом.

1. Приймати антигістамінні

Антигістаміни висушують слизову оболонку носа для зняття його закладеності… попутно висушуючи інші місця, особливо піхву, каже хірург-гінеколог Ніколь Вільямс. Кажучи коротко: як би збуджені ви не були, ваше тіло може на це не відреагувати.

2. Їсти гострі страви

«Їжа може позначатися на вагінальному запаху і смаку», говорить доктор Кетрін Болінг з Медичного центру Мерсі. Дуже гострі продукти, такі як перець халапеньйо, можуть викликати газоутворення, здуття і звести романтику нанівець. Гірше того, навіть незначні сліди перцю на руках або в роті можуть викликати сильне печіння на чутливих статевих органах.

3. Пити багато алкоголю

Зрозуміло, невелика кількість спиртного якраз допомагає деяким розвинути романтичний настрій, але надлишок алкоголю може притупити ваші відчуття — і розгорнути оргазм на 180 градусів. «Оскільки спиртні напої відомі своєю переважною дією, ваша здатність відчувати оргазм істотно слабшає, якщо ви вип’єте зайвого», попереджає Вільямс. Більш того, дослідження Університету Міссурі з’ясувало, що випиваючі чоловіки відчувають проблеми з еякуляцією, а жінкам потрібна додаткова стимуляція для «великого фіналу».

4. Використовувати електричну зубну щітку

Звучить абсурдно, але використання електричних зубних щіток і ополіскувачів для рота на основі спирту може підвищити ризик зараження венеричними захворюваннями. «Щетинки, які крутяться можуть залишати мікроскопічні подряпини на яснах, а їдкі спиртові ополіскувачі для рота висушують і дратують слизову рота — і те, і інше роблять порожнину рота легким місцем проникнення для статевих інфекцій», говорить Ципора Шейнхаус, дерматолог з Беверлі-Хіллс.

5. Голитися

Якщо ви не прихильні до волосся на тілі, голити його варто за добу до сексу, щоб дати шкірі час на загоєння, каже Шейнхаус. «Гоління відлущує верхній шар шкіри, залишаючи її більш чутливою і вразливою. Волосяні фолікули дратуються, викликаючи почервоніння, а дрібні порізи і подряпини відкривають дорогу для можливих інфекцій, таких як герпес і вірус папіломи людини, додає вона. Використовуйте багатошарову бритву для чистого гоління за одне торкання і наносіть після 1% крем з гідрокортизоном для зменшення запалення. Обробіть шкіру кремом на наступний ранок, якщо помітите сліди подразнення.

6. Використовувати їжу в ліжку

Шоколадний соус в ліжку звучить чудово, а ось кандидоз після — не зовсім. «Застосування будь-якої речовини, що містить цукор в якості мастила — цілеспрямовано чи ні — може викликати молочницю, оскільки ці грибки прекрасно розмножуються на цукрі», говорить Болінг. Коротко і ясно!