ГоловнаНовини Здоров'яБританські медики назвали породи лікувальних кішок

Британські медики назвали породи лікувальних кішок

Співробітники Національного університету Об’єднаного Королівства назвали породи лікувальних кішок. Британські медики запевняють, що домашні тварини мають здатність знижувати артеріальний тиск, знімати стрес, захищати від грипу і розвитку пухлин.

Американський бобтейл

За словами лікарів, сіамські кішки допоможуть запобігти ГРВІ за рахунок усунення шкідливих мікроорганізмів в приміщенні. Представники абіссінської породи позитивно впливають на стан кровоносних судин і зміцнюють серце, а американський бобтейл знизить ризик інфарктів і інсультів.

Домашні тварини приносять користь здоров’ю людей за рахунок вироблення магнітного поля, порівнянного по силі дії з медичним обладнанням, яке застосовують для лікування в кардіологічних та неврологічних відділеннях клінік.

Читайте також:  Кардіологи попереджають: літні інфаркти відрізняються від зимових

Кішки запобігають розвитку ракових клітин, рятують від депресії і хвороб шлунка. Представники короткошерстих порід позбавляють людей від проблем з видільної системою. Перед початком лікування за допомогою кішок необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News