Співробітники Національного університету Об’єднаного Королівства назвали породи лікувальних кішок. Британські медики запевняють, що домашні тварини мають здатність знижувати артеріальний тиск, знімати стрес, захищати від грипу і розвитку пухлин.

За словами лікарів, сіамські кішки допоможуть запобігти ГРВІ за рахунок усунення шкідливих мікроорганізмів в приміщенні. Представники абіссінської породи позитивно впливають на стан кровоносних судин і зміцнюють серце, а американський бобтейл знизить ризик інфарктів і інсультів.

Домашні тварини приносять користь здоров’ю людей за рахунок вироблення магнітного поля, порівнянного по силі дії з медичним обладнанням, яке застосовують для лікування в кардіологічних та неврологічних відділеннях клінік.

Кішки запобігають розвитку ракових клітин, рятують від депресії і хвороб шлунка. Представники короткошерстих порід позбавляють людей від проблем з видільної системою. Перед початком лікування за допомогою кішок необхідно звернутися за консультацією до лікаря.