Втрата волосся – привід для засмучення і жінок, і чоловіків. У чоловіків не так багато засобів перешкодити андрогенній алопеції, але вони є.

Міноксидил або регейн

Регейн не відновить втрачене волосся, але допоможе зберегти те, що залишилося. Ліки для місцевого застосування збільшують кровотік і доставляють більше кисню та поживних речовин до волосяних фолікулів. На жаль, допомагає не всім, у деяких випадках навіть може прискорити випадання волосся.

Нутрафол

До складу терапії входять вітаміни та трави, які знижують рівень дигідротестостерону, побічного продукту тестостерону. Цей побічний продукт в основному і впливає на волосся, викликаючи сильну його втрату.

Читайте також:  Цей вид сніданку підтримує стабільний рівень енергії та рівень цукру

Вітамін D

Вітаміни відіграють величезну роль у шкірі та волоссі. Низький рівень вітаміну D пов’язані з випаданням волосся. Відомо, що він допомагає стимулювати волосяні фолікули, а добавки з вітаміном D також можуть дуже швидко викликати зростання нового волосся.

Лікування кортикостероїдами

Іноді випадання волосся викликане запаленнями через такі захворювання, як аутоімунні. В цьому випадку в шкіру голови можна вводити кортикостероїди, щоби зупинити запалення. Ця процедура допомагає стимулювати ріст волосся. Однак ця терапія можлива лише за рекомендацією лікаря.

Добавки із залізом

Однією із причин випадання волосся є дефіцит заліза. Вибирайте продукти, які дуже багаті на залізо. Якщо цього недостатньо, також можна приймати добавки із залізом.

Читайте також:  У якому віці сексуальний потяг найсильніший

Медитація та вправи

Ваш рівень стресу відіграє дуже велику роль для росту волосся. Якщо ви помітили, що волосся рідшає і у вас з’являються залисини, крім всіх продуктів і ліків також слід звернути увагу на психічний стан. Усвідомлені медитації – один із способів знизити стрес. Вправи також допомагають зменшувати рівень тривожності. Це потрібно неодмінно спробувати.

Джерело: TheHealthSite