Ми безумовно стаємо мудрішими, коли стаємо старше.

Проблема з пам’яттю — одна з головних проблем людей, що наближаються до старості. Ми живемо швидким життям в епоху зручності.

Дефіцит поживних речовин погіршує ситуацію. Всі ці фактори разом сприяють погіршенню нашого здоров’я. Втрата пам’яті є одним з таких аспектів.

Домашні засоби для зміцнення пам’яті

Проблеми, пов’язані з нестачею пам’яті, можуть бути в значній мірі вирішені з допомогою таких простих домашніх засобів для поліпшення пам’яті:

1. Вітаміни

Дефіцит вітамінів може призвести до втрати пам’яті. Включіть в свій раціон продукти, багаті тіаміном. Вітамін Е також необхідний для підтримки здоров’я мозку. Включаючи шпинат, авокадо і т. д.

2. Гарячі напої

Напої, такі як чай, є відмінним джерелом антиоксидантів. Тому наступного разу, коли ви підете за покупками, не забудьте додати пачку трав’яного чаю.

3. Ягода

Чорниця і полуниця не тільки смачні, але наповнені антиоксидантами. Мало того антиоксиданти руйнують вільні радикали в нашому організмі. Вільні радикали викликають пошкодження здорових клітин, в тому числі і головного мозку. Особливо коли у вас виникає голод, залиште пакет з картоплею фрі і замість цього з’їжте пару ягід.

4. Морква

Каротин є важливим елементом для харчування здорового мозку. До того ж в моркву відмінне домашнє засіб для зміцнення пам’яті. Включіть моркву в свій раціон, щоб побачити, як вона творить чудеса у вашій пам’яті. Їжте їх сирими або приготованими для гострого розуму.

5. Горішки

Такі горіхи, як мигдаль, абрикос, макадамія і волоський горіх по праву називають « мозкові продуктами ». Натуральні олії цих горіхів містять протизапальні і захисні поживні речовини.

Особливо вони допомагають підтримувати роботу мозку. Тому наступного разу, коли ви відчуєте бажання пообідати, з’їжте жменю горіхів.

6. Риба

Якщо ви не вегетаріанець, у вас є відмінне джерело зміцнення пам’яті. Риба, така як лосось, сардини, скумбрія і анчоуси, містить корисні жири. Особливо омега-3.

Жирні кислоти, є протизапальними агентами, мають неймовірну користь для здоров’я. Вони допомагають зберегти мозок здоровим і активним, запобігаючи клітинну / нервову дегенерацію.

7. Одне яблуко в день, щоб уникнути втрати пам’яті

Яблуко, безсумнівно, відмінний фрукт для поліпшення пам’яті. До того ж він багатий не тільки залізом і вітамінами, але і містить кверцетин. Шкірка яблука, яка містить кверцетин.

Захищає клітини мозку від вільних радикалів. Дослідження показують, що кверцетин допомагає усунути проблеми з пам’яттю, пов’язані з віком.

Джерело: Будете здоровы