Існує багато способів позбавлення від чорних цяток. Але не всі такі ефективні, як може здатися на перший погляд. Мало того, деякі рецепти можуть бути вкрай шкідливі.

Тим не менш, багато хто намагається позбутися чорних цяток сумнівними методами. Рецепти в яких в основу входить лимонний сік або сода, не так корисні. Професійні косметологи радять триматися від них подалі.

По-перше, лимонний сік, незважаючи на користь, може спровокувати алергію. А його підвищена кислотність тільки посилить проблему. Як втім і харчова сода. На думку косметологів, від процедур з даними продуктами варто утриматися.

По-друге, харчова сода може викликати такі ускладнення як купероз.

Читайте також:  Як часник допоможе вам схуднути

Як виявляється причина появи чорних цяток проста. Це проблеми з шлунково-кишкового тракту. Найчастіше, гастроентеролог не виявляє видимих порушень зі шлунком. Але шкіра реагує більш гостро.

Багато людей страждають від чорних цяток можуть не знати, що проблема полягає в продуктах харчування. Навіть цілком здорові продукти можуть викликати виникнення чорних цяток . Причина, індивідуальна непереносимість певних продуктів.

Це можуть бути молочні продукти, овочі, бобові і не тільки. Також проблеми зі шкірою викликають алкоголь, непомірне вживання жирного м’яса. Тому важливо з’ясувати, які продукти викликають проблеми з травленням.

Варто знати що, чорні цятки це не бруд. А скупчення меланіну, інша назва тирозин.

Читайте також:  8 риб та 2 інші продукти, які захищають від втрати зору

Отже, як позбавиться від чорних крапок. В першу чергу переглянути свою дієту. По-друге, допомагають глиняні маски з оливковою олією. Оскільки існує тільки два варіанти.

  1. Сприяють евакуації.
  2. Освітлювати.

Більш докладно дивіться в даному відео. Доступно і дуже корисно.

Джерело: Будете здоровы