Якщо вже так сталося, що доводиться перекушувати вночі, зверніть увагу на такі продукти, як буряк, яйця, сир, селера, печені яблука.

Буряк. Він містить багато бетаїну-ліпотропної речовини, що регулює жировий обмін. Завдяки бетаїну їжа краще засвоюється, а організм активніше спалює жир.

Яйця круто і білковий омлет. Яйця низькокалорійні, при цьому забезпечують організм корисним для м’язової маси білком, а також містять в собі корисні жири. Їх можна відварити заздалегідь і помістити в холодильник – навіть їх нічне вживання в розумній кількості не дасть поправитися.

Сир. Цей продукт не у всіх викликає ентузіазм, а, між тим, для тих, що худнуть і для тих, хто стежить за фігурою, сир – один з найкращих помічників. Він є джерелом мікроелементів, які важливі для активних обмінних процесів і ефективно сприяє зміцненню м’язової маси.

Селера. Його вживання стимулює травні процеси і сприяє регулярному відвідуванню туалету.

Морква з хумусом. Такий перекус в нічний час цілком дозволений з точки зору дієтології. Організм при цьому отримує неабияку порцію вітамінів і антиоксидантів, які надають антисептичну, знеболюючу, протизапальну та протисклеротичну дію, покращують стан шкіри і сприяють омолодженню.

Печені яблука. Вміщені в яблуках речовини, сприяють міцному сну. Також ці фрукти нормалізують роботу шлунка і кишечника, ефективно сприяють зростанню корисної бактеріальної флори шлунково-кишкового тракту, знижують рівень холестерину.