Ці перекушування не тільки погано впливають на фігуру, а й заважають нам заснути!

Якщо зовсім не виходить відмовитися від звички перекушувати на ніч, то хоча б виключіть зі свого вечірнього меню ці продукти. Але краще все-таки пам’ятати про те, що остання денна трапеза повинна завершуватись за дві-три години до відходу до сну — заради вашого ж здоров’я.

Жирна смажена їжа

На переварювання продуктів, багатих жиром, організм витрачає більше часу, ніж на переробку вуглеводів і навіть білків. І якщо ви вечеряєте смаженою картоплею або жирною рибою, ніч, замість того, щоб спати, ваш організм буде зайнятий переварюванням вечері. І вранці вам буде набагато важче прокинутися.

Гостра їжа

По-перше, гострі продукти і спеції подразнюють слизову шлунка і можуть викликати печію. А, по‑друге, спеції вивільняють гістаміни, які в свою чергу сприяють неспанню і заважають заснути.

Курка та індичка

Дієтичне і нежирне м’ясо — здавалося б, відмінний варіант для легкої вечері? Як би не так! Білок, який ми з’їдаємо, сприяє виробленню дофаміну, який в свою чергу заряджає нас енергією. Так що краще з’їжте порцію птиці на обід — і порадуйте колег і шефа трудовим ентузіазмом.

Продовження на наступній сторінці: 1 2