Лікарі перерахували продукти, які негативно позначаються на стані мозку. Про це пише РИА «Новости» з посиланням на портал «Eat This, Not That».

За словами одного з експертів, дієтолога Димитара Маринова, такими продуктами виступають ті, в складі яких спостерігається рясне вміст цукру. Він пояснив, що їх надмірне вживання може призвести до порушення вироблення гормону сну і навіть гіперглікемічної комі.

Ще один експерт порталу, Мелісса Мітрі, рекомендує відмовитися від вживання алкоголю, так як навіть не зловживаючи ними можна пошкодити область, що відповідає за пам’ять.

У свою чергу, доктор Сандра Ель-Хаджі порадила звести до мінімуму в раціоні продуктів з великою кількістю насичених жирів. Вона попередила, що їх вживання загрожує не тільки порушеннями когнітивних функцій, а й загострення психічних розладів, таких як депресія.

Крім того, лікар Елізабет Уорд пояснила, що в підтримці здорового стану мозку не слід забувати про важливість вітаміну В12.

“Симптомами нестачі B12 є погана пам’ять і депресія. Це може привести до незворотних наслідків для нервової системи. Ті, хто уникають продуктів тваринного походження або недостатньо їдять, страждають від нестачі вітаміну В12, особливо у віці після 50 років”, — сказала вона.