Ми не знаємо, як, але це і правда працює!

Щоб “розігнати” дієту і худнути швидше, досить кожен день робити кілька простих трюків. Вони можуть здатися незвичайними і навіть дивними, але дослідження підтвердили їх ефективність – перевірте, вони і правда працюють!

Ви можете виглядати або відчувати себе божевільними, роблячи деякі з цих речей, щоб схуднути, але вони дійсно можуть працювати на вас

Нюхайте яблука і банани

Дивно, але це і правда працює: дослідження під керівництвом дослідника Алана Хірша з Чиказького фонду обробки і дослідження запахів і смаку в Чикаго, підтвердило, що чим частіше люди нюхають яблука, банани і перцеву м’яту, тим менше вони хочуть їсти. Ті добровольці, які протягом дня регулярно нюхали ці фрукти, в результаті втрачали на 12 кілограмів більше, ніж інші учасники експерименту. Ми не знаємо, як, але це точно працює!

З’їдайте на сніданок більше, ніж на обід

Ще одне дослідження підтвердило: жінки, чий сніданок був більш калорійним, ніж обід, в результаті скинули на 5 кілограмів більше, ніж ті, хто з’їдали більш ситний обід. Можливо, це пов’язано з тим, що в першій половині дня наш організм більш активно переробляє отримані калорії в енергію.

Носіть одяг з поясом

Пояс не повинен бути занадто тугим і перетискати вашу талію, порушуючи кровообіг, але якщо він є на вашому одязі під час обіду або вечері, швидше за все, ви з’їсте менше, ніж без нього. Вам необов’язково користуватися цим трюком щодня, але от якщо ви збираєтеся в гості або плануєте велике застілля, вибирайте плаття або штани з поясом.

Виглядайте в дзеркало

Хочете з’їдати на третину менше? Просто повісьте дзеркало навпроти свого обіднього столу і сідайте так, щоб бачити своє відображення. Як не дивно, але вид жує себе істотно підвищує мотивацію і допомагає худнути.

Купуйте цукерки тільки в фантиках

Не можете відмовитися від солодощів? Тоді віддавайте перевагу тим цукеркам і шоколадкам, які потрібно розгортати від фантиків: дослідження, проведене фахівцями зі Швейцарії, продемонструвало, що ми з’їдаємо на третину менше солодощів, якщо попередньо нам доводиться знімати з них обгортку.

Запалюйте свічки

Але тільки з ванільним ароматом: як показало ще одне дослідження, цей трюк допомагає відмовитися від десерту. Хочете схуднути? Нюхайте ваніль в кінці трапези, і вам не захочеться завершувати її солодощами!

Вибирайте синій

Якщо ви обробите свою кухню або їдальню в синіх тонах, вам буде простіше схуднути: дослідження підтвердили, що синій колір пригнічує апетит, так як робить їжу менш привабливою. Купіть посуд синього кольору і світильники з синього скла — якщо вірити деяким вченим, це допоможе вам з’їдати на 30% менше!