ГоловнаНовини Здоров'я7 рад про схуднення, які дійсно працюють на думку дієтологів

7 рад про схуднення, які дійсно працюють на думку дієтологів

Існує безліч порад, які допомагають домогтися схуднення, – але які дійсно працюють? На думку дієтологів, позбутися від зайвих кілограмів реально, дотримуючись таких порад досить спати, вживати найбільш калорійну їжу на початку дня, пити воду за їжею і іншим.

Схуднення

Спіть 8 годин. Дослідження вчених з Університету Бригама Янга показало: регулярний графік сну дійсно знижує кількість жиру в організмі, при цьому люди, сплячі по 8 годин, демонструють велику втрату ваги (особливо в області живота) в порівнянні з тими, хто спить 6,5 годин.

Вживайте пробіотики. Вони містять штами бактерій, що стимулюють вироблення кишечником» гормону гарного самопочуття ” серотоніну. Схудненню це допомагає, зменшуючи тягу до їжі.

Читайте також:  У любителів кави відсоток підшкірного жиру виявився меншим

Уникайте великих перерв між прийомами їжі. Дієтологи радять годувати організм кожні 3-4 години (сон – виняток). Це означає сніданок, перекус перед обідом, обід, потім ще перекус, вечеря. Дана схема оптимальна для активного метаболізму.

Їжте найбільш калорійну їжу в першій половині дня. Ще одна порада, яка на думку дієтологів дійсно працює при схудненні. Німецькі вчені з Любекського університету довели, що звичка починати день з максимально насиченого поживними речовинами сніданку (більш щільного, ніж обід) найкраще розганяє метаболізм і знижує вагу.

Пийте воду під час їжі. Це допомагає уникнути споживання зайвих калорій або навіть скоротити їх кількість, що вкрай важливо для схуднення.

Читайте також:  Як жінкам після 40 років позбутися жиру на животі

Їжте яйця. З’ївши ціле яйце, організм отримує протеїн і жир – дана комбінація дійсно забезпечує тривале насичення, небажання є ще.

Тримайте в чистоті свій простір. Згідно з дослідженнями, люди, в будинках яких панує безлад, частіше страждають від зайвої ваги або ожиріння – обстановка хаосу, забруднення підвищує рівень гормонів стресу, що провокують тягу до шкідливої їжі.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News