Серцево — судинні захворювання розвиваються із-за відсутності фізичних вправ, ожиріння і дієт з високим вмістом насичених жирів.

Але, поліпшення дієти і фізичні вправи будуть корисні. А також рослинні лікарські засоби, які знижують рівень холестерину, знімають стрес.

Отже, ось деякі лікарські рослини, які допоможуть вам поліпшити кровообіг.

Імбир

Ефективний стимулятор кровообігу і вазодилататор. Який до того ж чинить антихолестеринову дію. Порошок імбиру можна приймати розчиненим в гарячій воді, в настоянці або в капсулах, щоб полегшити застуду на ногах і руках та сприяти лікуванню атеросклерозу.

Глід

Традиційно використовується в якості відновного засобу для серця і кровообігу. Більше того глід допомагає регулювати частоту серцевих скорочень і гіпертонію. Приймати настій, настоянку або капсули.

Читайте також:  Деякі корисні продукти можуть бути небезпечними при густій крові

Деревій звичайний

У поєднанні з мелісою і глодом в настоянках алкілен зменшує гіпертонію і лікує атеросклероз. Змочіть ватний диск в розведеній настоянці або холодному настої, щоб зупинити кровотечу з носа.

Цвіт липи

Дрібнолисті квітки липи сприяють зниженню стресу і напруги. Особливо тих, які пов’язані з гіпертонією. До того ж липа використовується для зміцнення артерій і зменшення головного болю, викликаного гіпертонією. Вона часто поєднується з глодом і приймається у вигляді настою або настойки.

Розмарин

Його традиційно використовують для зміцнення серця, зменшення варикозного розширення вен і запобігання атеросклерозу. У поєднанні з мелісою, можна уникнути головного болю, викликаного гіпертонією.

Читайте також:  Повна відмова від алкоголю призводить до старечого недоумства

Часник

Він допомагає запобігти підвищенню рівня холестерину і надає корисну антикоагулянтну дію при тромбозі і атеросклерозі. Приймайте сирий часник, в соку або в капсулах.