Хвороби серця

Знижений кров’яний тиск та уповільнення серцевого ритму, які супроводжують деякі захворювання серцево-судинної системи і можуть викликати часте позіхання. Зрозуміло, саме по собі позіхання ще ні про що не говорить, але якщо воно супроводжується іншими симптомами, варто обов’язково звернутися до лікаря.

Інсульт

Люди, які щойно перенесли інсульт, дуже часто позіхають: на думку медиків, цей процес допомагає відрегулювати температуру мозку і тіла, які «перегрілися» під час нападу. Але і безпосередньо перед інсультом може початися часте позіхання: таким чином організм може намагатися купірувати напад.

Розсіяний склероз

При цьому захворюванні порушується зв’язок між мозком і іншими частинами тіла. У разі, якщо уражається стовбур головного мозку, який відповідає за регуляцію дій гортані, жувальних і мімічних м’язів у пацієнта починається неконтрольоване і занадто часте позіхання.

Читайте також:  Про небезпеку розігрітої в мікрохвильовці їжі розповіли експерти

Порушення роботи печінки

Погана робота печінки може привести до розвитку порушень гормонального балансу, а вони в свою чергу — до постійного почуття втоми і сонливості.

Продовження на наступній сторінці: 1 2
Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News