Три чверті американських підлітків не одержують адекватної кількості фізичних навантажень щодня. При цьому дівчатка ведуть особливо малорухливий спосіб життя, що наражає їх на ризик ожиріння і діабету, як показало дослідження.

Цілих 75% американських підлітків не отримують адекватної кількості фізичних навантажень щодня, і це одна з основних причин катастрофічного стану з показниками ожиріння в країні, як показало дослідження вчених з Університету Джорджії.

За деякими даними, 40% американців мають ожиріння, а 60% – зайву вагу. Через 10 років кількість жертв ожиріння перевищить 50%. Це зробить Америку нацією діабету, як прогнозують експерти.

У ході цього дослідження було встановлено, що приблизно 75% американців віком від 14 до 18 не виконують щоденного мінімально рекомендованого рівня навантажень, при цьому в дівчаток ці цифри набагато нижчі, ніж у хлопчиків.

Відсутність адекватного рівня тренувань поєднується з негативним ефектом шкільного цькування або булінгу, що також підтвердило дослідження. Зараз в Америці відзначається справжня педіатрична криза в галузі ожиріння. 20% американських дітей мають крайній ступінь ожиріння, а понад 200 000 страждають від діабету.

Дослідники зібрали свою інформацію за даними від понад 360 тисяч старшокласників. Всіх запитували про те, як багато часу вони витрачають на різні фізичні навантаження, ставили питання про соціальну підтримку з боку педагогів та дорослих, і про те, як до них ставляться ровесники, про безпеку в умовах школи, буллінгу чи цькування, психологічну підтримку.

Діти, які відчували, що їхні школи є максимально безпечними, позитивними, виконували більшу кількість фізичних навантажень, а це показує зв’язок між ставленням до школи та рівнем спорту.