Експерти радять скорочувати кількість солодкого у раціоні. Видання Eat this, not that! розповіло, що буде, якщо ви хоча б місяць дотримуватиметеся їхньої поради.

1. Менше запалень в організмі.

Дослідження 2006 року передбачає, що цукор може бути безпосередньо пов’язаний із запаленням.

2. Зниження ризику раку.

У звіті за 2020 рік, опублікованому в American Journal of Clinical Nutrition, йдеться про те, що споживання цукру може бути фактором ризику розвитку деяких видів раку, особливо раку молочної залози.

3. Чи стане більше енергії.

Експерти кажуть, що рафінований цукор, що міститься, наприклад, у оброблених харчових продуктах, печиві, чіпсах та тортах, може викликати у вас почуття млявості.

4. Поліпшиться здоров’я кишківника.

Якщо вас турбують здуття живота та непередбачуваність травної системи, можливо, вам варто відмовитись від цукру.

5. Поліпшиться здоров’я зубів.

За даними Healthy Food America, у дорослих, які регулярно вживають від одного до двох солодких напоїв на день, на 30% більше стоматологічних захворювань.

6. Стане менше депресії та занепокоєння.

Згідно з дослідженням, вище споживання цукру пов’язане з вищим ризиком депресії.

7. Зменшиться ризик діабету.

Дослідження, опубліковане в British Medical Journal, показало, що незалежно від ваги людини або рівня вісцерального жиру, вживання всього одного солодкого напою на день пов’язане з підвищеним ризиком розвитку діабету.

8. Поліпшиться стан шкіри.

Дослідники виявили, що дієта, багата на цукор, жири і продукти тваринного походження, дійсно була пов’язана зі збільшенням акне у дорослих.