ГоловнаНовини Здоров'яЕксперти розповіли, які продукти можуть шкодити травленню

Експерти розповіли, які продукти можуть шкодити травленню

Неправильно складений раціон людини може призвести до появи больових відчуттів, газоутворення, здуття, печії та інших проблем, пов’язаних з шлунково-кишковим трактом. Експерти розповіли про те, які продукти шкодять травленню.

Травлення

Як з’ясувалося, нормальній роботі шлунково-кишкового тракту здатні завдати шкоди вироби з білого борошна вищого сорту, молочні продукти, фастфуд і солодощі. Через них відбувається різке підвищення рівня цукру в крові, що може негативно відбитися на стані всього організму.

У людей, які страждають різними недугами шлунково-кишкового тракту, молочні продукти нерідко провокують небажані симптоми. Це пов’язано з багатьма причинами, але людям, які мають такі хвороби, потрібно з особливою обережністю підходити до вживання лактози.

Читайте також:  Вчені знайшли ще один спосіб відстрочити старість

Дослідження, проведене британським вченим Тімом Спектором, показало, що фастфуд знищує бактерії, що сприяють швидкому обміну речовин. Людина, яка регулярно відвідує ресторани швидкого обслуговування, швидко набирає вагу, а після страждає від ожиріння. До того ж, величезна кількість хімічних речовин, жирів і вуглеводів в подібній їжі можуть викликати гастрит і діабет.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News