Неправильно складений раціон людини може призвести до появи больових відчуттів, газоутворення, здуття, печії та інших проблем, пов’язаних з шлунково-кишковим трактом. Експерти розповіли про те, які продукти шкодять травленню.

Як з’ясувалося, нормальній роботі шлунково-кишкового тракту здатні завдати шкоди вироби з білого борошна вищого сорту, молочні продукти, фастфуд і солодощі. Через них відбувається різке підвищення рівня цукру в крові, що може негативно відбитися на стані всього організму.

У людей, які страждають різними недугами шлунково-кишкового тракту, молочні продукти нерідко провокують небажані симптоми. Це пов’язано з багатьма причинами, але людям, які мають такі хвороби, потрібно з особливою обережністю підходити до вживання лактози.

Читайте також:  Лікарі перерахували п'ять ранніх ознак проблем з щитовидною залозою

Дослідження, проведене британським вченим Тімом Спектором, показало, що фастфуд знищує бактерії, що сприяють швидкому обміну речовин. Людина, яка регулярно відвідує ресторани швидкого обслуговування, швидко набирає вагу, а після страждає від ожиріння. До того ж, величезна кількість хімічних речовин, жирів і вуглеводів в подібній їжі можуть викликати гастрит і діабет.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News