Фрукти зменшують тягу до солодкого і є відмінним способом прискорити спалювання жиру в тілі. Які в цій справі найкращі?

“Різні дослідження показали, що вживання певних фруктів сприяє ефективному спалюванню жиру”, – повідомляє журнал Freundin.

Яблука. Насичені пектинами, які позитивно позначаються на роботи органів шлунково-кишкового тракту, нирок, прискорюють виведення зайвої рідини, захищають від набряків. Також активному спалюванню жиру сприяє їх високий вмістом клітковини.

Абрикоси, нектарини. Одні з кращих фруктів в раціоні тих, що худнуть. Їх вживання дозволяє відчувати швидку ситість, зменшує тягу до шоколаду.

Авокадо. Його здатність прискорювати спалювання жиру пов’язана з високим вмістом омега-3 жирних кислот. Фрукт підтримує активні метаболічні процеси, допомагає стати стрункішою.

Лимони. Ці фрукти допомагають організму не тільки інтенсивніше спалювати жир, але також прискорюють процеси детоксикації, виводячи небажані речовини.

Ківі. Зелений фрукт містить гормон серотонін, що прискорює розслаблення, допомагає швидше заснути і краще спати. При хорошому нічному сні не менше восьми годин спалювання жиру активізується.

Диня. Сприяє прискореному спалюванню жиру за рахунок протизапальних компонентів і антиоксидантів.

Грейпфрути. Доведено, що вони зменшують жир на животі, одночасно знижуючи рівень нерегулярного холестерину.