Згідно зі статистикою 5% всіх людей бояться стоматологів. Дехто не терпить болю, інші хвилюються, що лікування не буде проведено належним чином і спричинить появу нових проблем, захворювань, доведеться звертатись за лікуванням к іншому лікарю.

Це час, ймовірна біль та витрати. Але звертатись до стоматолога треба щопівроку. Профілактичні огляди, своєчасне лікування збережуть здоров’я зубів, тому не треба відкладати візит на потім.

Отже, як обрати свого стоматолога?Яким має бути хороший дантист? Чи можна практично з першого погляду оцінити якість надання послуг у стоматологічній клініці та безпеку лікування у ній? Можна, якщо керуватись своєрідним опитувальним листом якості.

Що ми очікуємо від доктора, як його пацієнти

Чого очікує пацієнт, приходячи до стоматолога? Звичайно, безболісного та результативного лікування. А ще:

  • високу якість послуг за розумну вартість;
  • що він почне довіряти стоматологу, а отже приходити на прийом для профілактичного прийому, а не коли заболить;
  • індивідуального відношення до себе, як доVIP-клієнта;
  • права вибрати стоматолога самостійно, а не того, хто зараз вільний. І таким правом клієнти можуть скористатись в стоматології Євродент, де працюють досвідчені та чуйні лікарі. З персоналом можна ознайомитись на веб-сторінці стоматологічної клініці https://eurodent.ua;
  • пацієнт очікує, що стоматолог зважатиме на його острах, допоможе його перебороти та все ж таки вилікує.

Ці побажання або вимоги доречні и пацієнт має право їх очікувати. Буде він завжди обслуговуватись саме у цього лікаря, залежить від того, яким буде перший візит.

На що звернути увагу при виборі спеціаліста

Перше враження ми складаємо, судячи із зовнішніх ознак. Тому зовнішність стоматолога, інтер’єр стоматологічної клініки має викликати позитивні почуття.

  • Стоматологічне обладнання має бути якщо не інноваційним, то сучасним, без пошкоджень, таким, що працює. Матеріали, які використовують стоматологи, – ліцензованими, з придатним строком служби. Інструменти – стерильними або одноразовими. Від цих факторів залежить й успішність лікування і строк експлуатації пломб, мостів, мікропротезів та імплантатів.
  • Стоматолог, який постійно розвиває свою професійну гідність, демонструє в кабінеті дипломи, атестати, сертифікати.
  • Якщо лікар працює в конкретній стоматологічній клініці, це свідчить про його високу кваліфікацію та добре відношення керівництва до персоналу. З одного боку, з поганими лікарями стоматологія розриває контракт. З іншого боку, якщо умови роботи прийнятні, стоматологи не буду шукати іншої роботи.
  • Зовнішнє оцінювання. Лікарі, асистенти мають носити на роботі охайний одяг, змінне взуття, маски, одноразові рукавички, бути тверезими. Кабінет, в якому вони ведуть прийом, має бути чистим, відремонтованим, з чистими вікнами, підлогою, без слідів пилу, павутиння тощо.
  • Стоматолог повинен задавати питання пацієнту щодо рівня больового порогу, наявної алергії, хронічних захворювань, прийму ліків на теперішній час. Розказувати про лікування, яке він радить пацієнту, пропонувати при можливості декілька варіантів лікування.

Клієнт завжди правий. Але не слід забувати про ввічливість, вміння говорити про свої почуття та контактувати з людиною. Якщо це саме ваш стоматолог, ви будете бачитись щонайменше кожні шість місяців.

*На правах реклами