Чим спекотнішою стає погода, тим сильнішим є бажання вийти на пляж і вразити публіку своєю фігурою. Якщо ваш живіт ще не знайшов достатньої площини через здуття, то спробуйте слідувати цим простим порадам.

1. Утримуйтеся від хрестоцвітних овочів

Привести до здуття можуть не тільки солоні продукти і газована вода. Небезпеку становлять такі овочі, як брокколі, брюсельська, кольорова і білокачанна капуста. У них повно волокон, які “накачують” живіт. Не слід взагалі відмовлятися від цих корисних овочів, просто споживайте їх помірно.

2. Налягайте на їжу, яка рятує від здуття

Серед подібних продуктів ананаси, папайя і банани. Смачна і дуже ефективна дієта, яка допоможе добитися плоского живота.

Читайте також:  Медик назвала відповідні сезонні продукти для підтримки імунітету

3. Їжте повільно

Чим менше ви їсте, тим нижчий ризик проковтнути разом з їжею деяку кількість зайвого повітря, який потім застрягне в травній системі і викличе здуття.

4. Прийміть ванну з сіллю

Додайте дві ложки солі Epsom в ванну і проведіть в ній не менше півгодини. Сіль виведе деяку кількість води з організму, а чим менше в ньому води, тим більше ефектно виглядає плоский живіт.

5. Пропотійте в спортзалі

Будь-які інтенсивні тренування, що викликають рясне потовиділення, сприяють і виведенню надлишкової води з організму. А з нею знижується і інтенсивність здуття.

Читайте також:  Онколог назвав найшкідливіші для здоров'я салати

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПРАВИЛЬНО КАЧАТИ ПРЕС?

ЗАХВОРЮВАННЯ ТОВСТОГО КИШЕЧНИКА