В кінці-кінців, це просто смачно!

Літо — саме час перейти на здорове харчування. Свіжі овочі та фрукти в достатку, тепла погода допомагає підтримувати активність, а замість булочок завжди можна з’їсти шматочок корисного кавуна або полуницю. Ось ще кілька дуже корисних літніх продуктів, які варто їсти частіше.

Вишня і черешня

Справжні коштовності, багаті антоціанами – речовинами, які мають протизапальні властивості і допомагають знизити ризик самих різних захворювань, в тому числі раку і вікової деменції.

Волоський горіх

Саме жінкам варто їсти їх якомога частіше, в ідеалі – кожен день, адже регулярне їх вживання, як підтвердили дослідження, допомагає придушити ріст пухлин молочної залози. Крім того, поліненасичені жири, корисна клітковина і антиоксиданти допомагають підтримувати здоров’я судин і серця.

Читайте також:  Ендокринолог перерахувала захворювання, які провокують безпричинну втрату ваги

Помідор

У них багато лікопіну, поживної речовини, яке допомагає боротися з хворобами і допомагає жінкам знизити ризик розвитку деяких форм раку і серцевих захворювань. Крім того, в томатах багато природного колагену, який підтримує здоров’я і молодість шкіри. Тільки додавайте до помідорів крапельку рослинного масла, так як корисні речовини, які в них містяться, найкраще розчиняються саме в жирах.

Кавун

Влітку нам потрібно особливо багато вологи, а кращий спосіб отримати її в достатку і при цьому не лопнути — це їсти овочі і фрукти, багаті водою. І чемпіон серед них — кавун. Крім того, ця велетенська ягода містить калій, який необхідний нашому серцю, а також антиоксиданти, які допомагають клітинам протистояти небезпечним вільним радикалам.

Читайте також:  Лікар порадила не їсти деякі продукти при застуді
Продовження на наступній сторінці: 1 2